Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jestli začínáte tak začněte s tímto krokodílkem a po do dělání vám budou i ostatní zvířátka jasná.Pod návodem máte obrázek.

KROKODÍLEK
Připravte si:
-silon dlouhý 150 cm
-velké množství korálků(na jedno zvířátko spotřebujete až200ks)
-můžete 2 jehly
 
KROK ZA KROKEM
-Na oba konce nitě můžete navlékout jehly (já osobně jehly nepoužívám ale někomu se s nimi lépe navlékají korálky).Jedním koncem(jehlou) provlékněte černý korálek čumáček, ten posuňte do středu a silon jím znovu provlékněte(viz obrázek).
-Nyní na jeden konec navlékněte dva vrchní koálky a posuňte je k čumáčku. Druhý konec provlékni těmito korálky z druhé strany, nit pevně utáhni. Výsledkem by měl být trojúhelník. Nit musí být protažena rovně a čumáček musí být uprostřed.
-Na nit navlékni dva spodní korálky v barvě bříška. Druhým koncem protáhni korálky z opačné strany.POZOR-horní korálky musí ležet přesně na spodních  a nit musí být utažená.
-Dále navlákněte tři horní korálky a stejně jako u dvou protáhněte s druhé strany druhý konec a dolní řadu zase stejně. V horní řadě nezapomeňte na oči.
-Stejně, přesně podle předlohy postupujte i nadále, dokud se nedostaneš k poslední řadě hlavy s třemi vrchními korálky.K těmto korálkům nepřidávejte spodní korálky.
-První nohu vytvoříš tak,že na jehlu navlékneš čtyři vrchní a jeden spodní korálek, přisuneš je k ostatníma jehlu provlékneš zpět čtyřmi vrchními korálky a dodatečně navlékeš čtyři vrchní korálky.Ty budou tvořit vrchní část těla. Nohu je třebak tělupevně přitáhout.
-Druhou nohu vytvoříte stejně a nakonec provlečete těmi čtyřmi králkami. A nakonec navlečete čtyři spodní korálky.Dále pokračuješ podle obrázku.
-Úplně nakonec se dostaneš k hornímu korálku na konci ocasu - korálek ve spodní části zde už nenavlékej,konce silonuprotáhni jedním z posledních korálků a nit upevni uzlíkem.
 
 
 
Tady na tom obrázku není nos tak se omlouvám mě tam nejde dodělat časem dodám lepší obrázak. Jo a jsou tu značeny i spodní korálky stejně jako u žabky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
          

Obrazek

 Žába
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář